Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

NOVÝ TERMÍN ČOSKORO! Cestovateľský festival Cestou necestou v Poprade

1. septembra o 18:00 - 11. septembra o 21:45

PODUJATIE 17.3.2020 v PP  z dôvodu  rozhodnutia krízového štábu vo veci ZÁKAZU ORGANIZOVANIA AKÝCHKOĽVEK KULTÚRNYCH, ŠPORTOVÝCH, ČI INÝCH SPOLOČENSKÝCH PODUJATÍ NA CELOM ÚZEMÍ SR BOLO DOČASNE ZRUŠENÉ!

PRACUJEME NA NÁHRADNOM TERMÍNE, KTORÝ VERÍME, ŽE BUDE ZNÁMY ČO NAJSKôR.

 

PROSÍM SLEDUJTE NÁŠ WEB, ALEBO FACEBOOK O AKTUÁLNEJ SITUÁCIÍ!

 

Cestovateľský festival Cestou necestou v popradskom Kine Tatran.

Čaká ťa turistika, či skialp po horách v Južnej Amerike, ďalšie vyčíňanie Filipa Jánošíka v svete – tentoraz zavretý v kláštore a tréning muay thai a boxovanie v Thajsku a pre vyznávačov totálnej divočiny je pripravená Kamčatka.

Program

18:00 Zuzana Gálfyová – (neboj sa) Zažiť hory Južnej Ameriky solo

Keďže hory sú moja veľká preveľká srdcovka, v každej krajine, ktorú som navštívila – počas mojej skoro 4-mesačnej cesty Južnou Amerikou – som taktiež preskúmala časť okolitých hôr. Rada by som porozprávala o náhodnom trekovaní na severe Peru, zdolaní “skoro” 5,500-cového Alpamayo Pequeno v Bolívií, o spontánnom skialpe pri Fitz Royi a 8-dňovom treku s celou “domácnosťou” na chrbte v magickom Torres del Paine…a o tom, že to všetko ide aj solo, aj ako žena, a aj bez mega plánu 🙂

19:00 – 19:10 prestávka

19:10 Filip Lehotský – “Jánošík” na úteku v Thajsku

Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. Práve v Thajsku trávi 5 týždňov, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu. Ak Coronavirus dopraje, Filip sa vráti o všetkom porozprávať a… ako vždy… nevynechá nič. Jeden z našich najvtipnejších prezentujúcich nenechá ani jedno oko suché! 🙂

20:20 – 20:30 prestávka

20:30 Slavomír Pačuta – КАМЧАТКА

Krajina ohňa a ľadu. Miesto, o ktorom ani samotní Rusi veľa nevedia. Bez cestovky, bez sprievodcu, iba s palcom hore v tesnom kontakte s domácimi obyvateľmi na poloostrove vzdialenom 10 časových pásiem.

Na mieste

7 €

Na mieste na poslednú prezentáciu

5 €

Podrobnosti

Začiatok:
1. septembra o 18:00
Koniec:
11. septembra o 21:45
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kino Tatran
Námestie svätého Egídia 43/86
Poprad, 05801 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu