Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestovateľský festival Cestou necestou v Nitre

28. marca 2018 o 18:45 - 21:15

6€

Cestovateľský festival Cestou necestou v nitrianskom Čudnom pohľade.

Stredňajší večer zavítame spolu do Južnej Ameriky – Argetntíny a Čile, kde si budeme môcť vychutnať rytmus všadeprítomného tanga, no aj výstup na sopku, alebo andské 5000covky. V starom policajnom Land Roveri sa prevezieme 25 000km cez Kaukaz, pláne Kazachstanu, Kirkisko až do Tadžikistanu.

Program

18:45 Lubica Kormaňáková – Argentína a Čile

Mesačný pobyt v oboch štátoch. Cestovanie, turistika,výstup na 5000m vrchol, ale aj príbehy v panenskej prírode Kordiler, život v malebnom meste Mendoza,kde na uliciach znie tango a ľudia tancujú. Ako sa cestuje obyčajnými spojmi a čo všetko tak človeka stretne pri mesačnom putovaní,autobusom, taxíkom, stopmi a aký sú ľudia pohostinní. Čaká vás kopec zážitkov, ako aj vystúp na sopku v Čile podľa mapy ako z filmu Indián Joe. Rozprávanie, ktoré nemá koniec a každá veta je nabitá zážitkom a tajomnosťou. 

19:45 – 20:10 prestávka

20:10 Michal Kubík, Ida Bohmová – Ako sa cestou z Gruzínska pozrieť na Pamír

Cez pamiatky, gýčové pláže a podzemné mestá za Čierne more do hôr Kaukazu, kde človek zistí že hranicami Európy život nekončí. Naprieč vyprahnutým a nepochopiteľne rozľahlým Kazachstanom do zeleného raja Kirgizska a takmer mŕtvych hor Tajikistánu. 25tisíc kilometrov v starom policajnom LandRoveri s pochybnou povesťou.

web

facebook

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
28. marca 2018
Čas:
18:45 - 21:15
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Čudný pohľad
Farská 10
Nitra, 94901 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu