Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestovateľský festival Cestou necestou v Nitre

28. marca 2019 o 18:30 - 21:30

6€

Cestovateľský festival Cestou necestou v nitrianskom Music a Café.

Pre milovníkov divočiny je pripravená nespútaná Kamčatka po transibírskej magistrále, ale aj Rudo so svojím pomalým sólo tripom na staručkom pionieri do strednej Ázie po vlastnej osi. Dvaja cestovateľa, pri ktorých sa nemôžete nezasmiať.

Program

18:30 Rudolf Tisovský – Ázia na Pionieri – 1. časť (Slovensko – Kirgizsko)

Porozprávam o tom ako som si, na základe predchádzajúcich skúseností z Európy, optimisticky naplánoval 60-dňovú sólo cestu do strednej Ázie a späť na Pionieri – preťaženom motocykli, ktorý dosahuje maximálnu rýchlosť 55 km/h. Ako to celé dopadlo? Už názov trochu napovedá, že táto cesta nebola ukončená a bude mať pokračovanie. Avšak už prvých 7200 km pomalého cestovania na východ prinieslo množstvo zážitkov… verím, že Vás nielen inšpirujú ale aj pobavia. A pre tých, čo majú radi improvizované opravy prinesiem aj hmotné prekvapenie 🙂

facebook

19:45 – 20:00 prestávka

20:00 Michal Tlelka – Moja nová, divoká láska – Kamčatka

Od mala som sníval sen o skutočnej divočine. Takej, ktorá mi zmení život. Po niekoľkoročnom hľadaní som sa dostal, dokonca vlakom, až na samotný východ nášho krásneho sveta. Na ďalekú , nespútanú Kamčatku. Sen o pravej divočine sa stal skutočnosťou. Mesiac v Rusku má poznačil ako máločo v mojom živote.
Ak máte aj Vy radi ozajstnú prírodu, bez zásahu človeka. Takú kde Vám dáva dobrú noc 22 000 medveďov, kde možno nájdete samého seba, moja prednáška je práve pre vás.

facebook

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
28. marca 2019
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Music a Cafe Nitra
Akademická 1/A
Nitra, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu