Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival Cestou necestou v Nitre + Film LADA svetom

12. júna 2019 o 18:30 - 21:30

6€

EXTRA letné vydanie cestovateľského festivalu Cestou necestou v nitrianskom Music a Café

Dlho očakávaný film LADA Svetom je konečne na svete!
Vyvrcholenie doposiaľ najuletenejšej výpravy chalanov z Horného Vadičova a najkrajšie miesta Nového Zélandu aj z vtáčej perspektívy. Večer, pri ktorom nechajte starosti doma.

Program

18:30 Tomáš Gríger – Za krásami Nového Zélandu

Tomáš vás prevedie naprieč celým Novým Zélandom a ukáže vám niektoré z najkrajších miest tejto očarujúcej ostrovnej krajiny. Jeho letecké zábery vás vynesú do výšok a jeho časozbery vás prenesú magickými dňami a nocami v priebehu pár chvíľ. Na túto prednášku si nenoste žiadne problémy a starosti všedných dní. Nebudete ich potrebovať.

19:45- 20:00 prestávka

20:00 Lada svetom – Na žiguli cez Himaláje

Za dva mesiace z Kysúc až do Laosu. – Dve tridsaťročné „nesmrteľné“ lady, dva mesiace, 16 000 kilometrov. Brutálne kazašské horúčavy, najlepší šašlik na svete v Uzbekistane, preteky s časom na neexistujúcej tadžickej ceste či pokorenie výškového rekordu. Junior, Fabo, Bobor, Bajo, Šašlik a Fuli nám predvedú, ako zabojovali s čínskou byrokraciou, koľko vody dokáže v indickej monzúmovej oblasti napršať do lady s vybitým sklom a prečo nie je dobré spadnúť s autom z útesu. Film Lada svetom – Na žiguli cez Himaláje posúva hranice znesiteľného a ukazuje, že cestovanie nie je vždy len oddych.
Dĺžka – 75 min

facebook

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
12. júna 2019
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Music a Cafe Nitra
Akademická 1/A
Nitra, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu