Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

NOVÝ TERMÍN ČOSKORO! Cestovateľský festival Cestou necestou v Nitre

1. septembra o 18:00 - 11. septembra o 21:30

6€

PODUJATIE 10.3.2020 v NR  z dôvodu  rozhodnutia krízového štábu vo veci ZÁKAZU ORGANIZOVANIA AKÝCHKOĽVEK KULTÚRNYCH, ŠPORTOVÝCH, ČI INÝCH SPOLOČENSKÝCH PODUJATÍ NA CELOM ÚZEMÍ SR BOLO DOČASNE ZRUŠENÉ!

PRACUJEME NA NÁHRADNOM TERMÍNE, KTORÝ VERÍME, ŽE BUDE ZNÁMY ČO NAJSKôR.

PROSÍM SLEDUJTE NÁŠ WEB, ALEBO FACEBOOK O AKTUÁLNEJ SITUÁCIÍ!

Cestovateľský festival Cestou necestou v nitrianskom Music a Café.

Čaká ťa ikona Kysúc – Mišo Tlelka a jeho 7 návštev sovietskych – stanov, pri ktorých sa určite nebudeš nudiť, ale aj príbeh Mili a jej sólo cestovanie tisícky kilometrov cez Strednú Ameriku.

Program

18:00 Milada Konečná – Sama naprieč Strednou Amerikou

Mili začala svoje dobrodružstvá v Strednej Amerike Panamou. Odtiaľ sa presunula bádať krásy zelenej Kostariky, kde chvíľku pracovala ako dobrovoľníčka. Boardovanie sopky v Nikarague, kde sa nechtiac sa zaplietla do sporu s lokálnou políciou. Za pomoci miestneho rybára sa dostala z Hondurasu až do Salvadoru, kde stopovala s miestnymi. V Guatemale pozorovala vybuchujúcu sopku Volcán de Fuego a kvôli incidentu v pralese skončila v nemocnici. No a v Mexiku si už dopriala vytúžený relax pri Karibskom mori. Mili vám vyrozpráva ako sama zdolala nástrahy Strednej Ameriky a prežila nezabudnuteľné zážitky. A to všetko aj vďaka couchsurfingu a pomoci miestnych ľudí.

19:20 – 19:35 prestávka

19:35 Michal Tlelka – 4 sovietske “stany” a jeden Kysučan

7 neuveriteľných návštev Kazachstanu, Kyrgyzstanu, Uzbekistanu a Tadžikistanu. Zaujíma Vás ako to vyzerá v týchto bývalých sovietskych štátoch? Ako tam žijú ľudia, čo sa oplatí vidieť a zažiť? Ak áno, táto prednáška je presne pre Vás. Núdza o šialené zážitky teda nebude;-)

Vidět “Divoký západ”, setkat se indiány a kovboji můžete i vy na přednášce, kterou Vás bude provázet sám autor.

Vstupenky

Tickets are no longer available.

Podrobnosti

Začiatok:
1. septembra o 18:00
Koniec:
11. septembra o 21:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Music a Cafe Nitra
Akademická 1/A
Nitra, Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu