Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Evit a Janči Mazancovci – Káričky a deti – po červenej domov

25. októbra o 18:00 - 31. októbra o 23:30

5€
Viete, aký je nový národný šport? Cesta hrdinov SNP 😉 Tento prechod však bude trochu iný…Evit a Janči vás prihodia na karičky a spolu so Stankom (2r.), Kolomankom (4r.) a Jankom (6r.) sa s vami vydajú na 2 mesačné putovanie (najmä) po červenej značke až domov… bude to o veľkých plánoch, o chladných nociach, veľmi pomalom tempe, užívaní si prítomnosti, ufúľaných deťoch, úžasných ľuďoch, krásnom Slovensku, varení na ohni, minimalizme, pokore, putovaní, upratovaní si vlastných hodnôt, pote, nervoch, eufórii a životnom spomalení. Vedzte, že po tejto prezentácii bude predstava víkendovej stanovačky s deťmi úplná malina 😉

Prednáška bude online v pondelok a stredu od 18:00 a počas celého víkendu.

Dĺžka prednášky: 63 minút

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne ?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednáška - Pondelok - Káričky a deti5,00 Prednáška bude online v pondelok 25.10.2021 od 18:00 do nasledujúceho rána.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednáška - Streda - Káričky a deti5,00 Prednáška bude online v stredu 27.10.2021 od 18:00 do nasledujúceho rána.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Dostupné vstupenky: Unlimited
Online prednáška - Víkend - Káričky a deti5,00 Prednáška bude online počas celého víkendu.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Začiatok:
25. októbra o 18:00
Koniec:
31. októbra o 23:30
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu