Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestovateľský festival Cestou necestou v Lučenci

10. októbra 2018 o 18:30 - 21:30

Cestovateľský festival Cestou necestou v lučenskej Tančiarni.

Tešiť sa môžeš na spanilú jazdu “NÁROČNÝCH” Košičanov, ktorí prežili 14 500 km “roadtrip” skrz postsovietske krajiny na starom mercedese, no taktiež vojnou zasiahnuté Somálsko z pohľadu milovníka extrémnych destinácií – cestovateľa Petra Gregora. Aj o tom a oveľa viac na cestovateľskom večere.

Program

18:30 Peter Gregor – Somálsko – Znásilnený raj

26 rokov občianskej vojny zanechalo krajinu v dezolátnom stave. V posledných rokoch sa však situácia natoľko zlepšila, že je možné pri prísnych bezpečnostných pravidlách navštíviť hlavné mesto Mogadišo, pokojnejšiu oblasť Puntland, kde si na chvíľu nepripustíte, že sa nachádzate v Somálsku a prekrásne Kismayo s nedotknutými plážami, kde si domáci myslia, že ste iba černoch s kožnou chorobou alebo unikátny Goobweyn, miesto stretnutia životodárnej rieky s oceánom.

Web

facebook

19:30 – 19:50 prestávka

19:50 Matej Biľ a Zoltán Ďurčík – Košice – Pamír a späť

Skupinka známych aj trošku menej známych si osvojila starý avtomobiľ s miliónom stočených kilometrov a vydala sa na cestu naprieč centrálnou Áziou až do srdca Tadžikistanu z metropoly východu, Košíc. Prebehla pár postsovietskych krajín, aby sa pokúsila zdolať aj hlavný cieľ výpravy, Pamír Highway. Podarilo sa a tak: “Rýchlo späť, v pondelok treba ísť do práce!”, zahlásil kardinál skorých odchodov.

facebook

PREDPREDAJ

v TRINÁSTY ( M. Rázusa 295/13, 984 01 Lučenec)
6 €

Na mieste (podľa kapacity)

6 €

Podrobnosti

Dátum:
10. októbra 2018
Čas:
18:30 - 21:30
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Tančiareň a pivovar Franz
Martina Rázusa 11
Lučenec, 984 01 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu