Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

NOVÝ TERMÍN ČOSKORO! Cestovateľský festival Cestou necestou v Leviciach

20. apríla o 18:00 - 30. apríla o 20:30

6€

PODUJATIE 18.3.2020 v Leviciach je  z dôvodu  rozhodnutia krízového štábu SR vo veci ZÁKAZU ORGANIZOVANIA AKÝCHKOĽVEK KULTÚRNYCH, ŠPORTOVÝCH, ČI INÝCH SPOLOČENSKÝCH PODUJATÍ NA CELOM ÚZEMÍ SR, DOČASNE ZRUŠENÉ!

PRACUJEME NA NÁHRADNOM TERMÍNE, KTORÝ VERÍME, ŽE BUDE ZNÁMY ČOSKORO.

PROSÍM SLEDUJTE NÁŠ WEB, ALEBO FACEBOOK PRE AKTUÁLNE INFORMÁCIE!

 

Cestovateľský festival Cestou necestou prvý krát v Leviciach v priestoroch Kontakt cafe.

Ako sa cestuje a žije na Islande, ale aj mega vtipný cestovateľský stand up s Filipom a jeho zážitkami z Thajska.

Program

18:00 Gabo Antal – Život a cestovanie na Islande

Ako fotograf som vždy sníval o dychberúcich záberoch z krajiny ľadu a ohňa. Chcel som však spoznať Island z prvej ruky, nie len ten z turistických príručiek. Byť v bezprostrednom kontakte s domácimi a spoznať ich mentalitu. A tak vám porozprávam, ako som sa zamestnal na Islande, precestoval ho krížom-krážom a zažil úžasné zážitky, aké sa inde zažiť nedajú. Prezradím vám prečo si Islanďania myslia, že Slovensko, to je tam niekde, kde sa pije veľa vodky, ktoré islandské slovíčka akoby prebrali z nášho jazyka, či si pred rande Islanďania musia skontrolovať svoj rodokmeň, aby náhodou nešli na rande so svojím príbuzným a mnoho ďalších vtipných aj vážnych zaujímavostí.

19:00 – 19:15 prestávka

19:30 Filip Lehotský – “Jánošík” na úteku v Thajsku

Za koľko predá thajská mama svojho syna gayovi? Čo si predstavujú mnísi, aby odolali prostitútkam? Naozaj Thajčanky vedia strieľať pingpongové loptičky vagínou? Koľko zarobí 10-ročný boxer za jeden zápas? Filip Jánošík opäť mapuje a spoznáva krajinu svojským spôsobom. Práve v Thajsku trávi 5 týždňov, počas ktorých žil s mníchmi v kláštore, 4 hodiny denne trénoval muay thai s domácimi boxermi a zistil, že Bangkok je naozaj mesto hriechu. Ak Coronavirus dopraje, Filip sa vráti o všetkom porozprávať a… ako vždy… nevynechá nič. Jeden z našich najvtipnejších prezentujúcich nenechá ani jedno oko suché! 🙂

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
20. apríla o 18:00
Koniec:
30. apríla o 20:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kontakt cafe
Kasárenská 850
Levice, 934 01 Slovenská republika

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu