Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Janka Prekopová a Oliver Kraus – Keď Japonsko, tak na bicykloch

14. decembra 2020 o 18:00 - 20. decembra 2020 o 23:30

5€

Srdečne vás pozývame na online prednášku, v ktorej Vám Oliver a Janka povedia svoje zážitky z putovania po Japonsku na bicykloch. Po ich pozretí by ste sa radi isto presunuli do najbližšieho onsenu :). Čo je to onsen a kde sa dá nájsť sa dozviete už čoskoro :). Prezentácia bude online v pondelok, stredu od 18:00 do polnoci a v sobotu a nedeľu po celý deň. Dĺžka prednášky: 94 minút.

Zo severného ostrova Hokkaido až na Okinawu. Päť mesiacov a päť tisíc kilometrov plných unikátnych zážitkov. Nádherná príroda, fantastická infraštruktúra, srdeční Japonci, jedinečná kuchyňa a pre nás vzdialená kultúra, ktorá nám každý deň zanechávala úsmev na tvári. Japonský svet treba zažiť a ak sa dá tak jedine na bicykloch.

Vstupenky nájdete celkom dole.

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne ?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).
  • Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
14. decembra 2020 o 18:00
Koniec:
20. decembra 2020 o 23:30
Cena:
5€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška