Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Cestovateľský festival Cestou necestou v Hlohovci

8. marca o 17:00 - 20:45

6€

Tešiť sa môžeš na ostrovy kráľovstva Tonga patriacich ku klenotom Pacifického oceánu, neuveriteľné zábery Nového Zélandu aj z vtáčej perspektívy a pre priaznivcov totálnej divočiny je pripravená nespútaná Kamčatka spolu s cestou po transibírskej magistrále.
Program

17:00 Nina Janešíková a Tomáš Kováč – Tonga – kráľovstvo veľrýb

Ostrovy kráľovstva Tonga patria ku klenotom Pacifického oceánu. Večne usmiati, priateľskí Polynézania, panenské pláže, na ktorých si užívate samotu aj počas hlavnej sezóny a veľryby všade navôkol. Nielenže ich môžete pozorovať priamo z pláže, môžete si s nimi dokonca aj zaplávať. Tieto ostrovy očarili generála Štefánika aj nomádov Ninu a Tomáša.

18:00 – 18:15 prestávka

18:15 Tomáš Gríger – Za krásami Nového Zélandu

Tomáš nás prevedie naprieč celým Novým Zélandom a ukáže nám niektoré z najkrajších miest tejto očarujúcej ostrovnej krajiny. Jeho letecké zábery nás vynesú do výšok a jeho časozbery nás prenesú magickými dňami a nocami v priebehu pár chvíľ. Na túto dych berúcu prednášku, od jedného z našich historicky najlepších prezentujúcich, si nenoste žiadne problémy a starosti všedných dní. Nebudete ich potrebovať.

19:15- 19:30 prestávka

19:30 Michal Tlelka – Moja nová, divoká láska – Kamčatka

Od mala som sníval sen o skutočnej divočine. Takej, ktorá mi zmení život. Po niekoľkoročnom hľadaní som sa dostal, dokonca vlakom, až na samotný východ nášho krásneho sveta. Na ďalekú , nespútanú Kamčatku. Sen o pravej divočine sa stal skutočnosťou. Mesiac v Rusku má poznačil ako máločo v mojom živote.
Ak máte aj Vy radi ozajstnú prírodu, bez zásahu človeka. Takú kde Vám dáva dobrú noc 22 000 medveď.

facebook

 

 

 

 

 

Vstupenky

Dostupné vstupenky: 134
8.3.2020 Hlohovec - vstupenka6,00 Vstupenka na podujatie. Predpredaj končí 2hodiny pred jeho začiatkom. Po tomto termíne bude možné kúpiť lístky aj na mieste za cenu 7 EUR asi 45 minút pred jeho začiatkom.

Prosím vyplňte všetky povinné polia.

Podrobnosti

Dátum:
8. marca
Čas:
17:00 - 20:45
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kino Úsmev
M.R.Štefánika 3
Hlohovec, 920 01 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu