Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Gabo Antal – Čarovná India

1. marca 2021 o 18:00 - 7. marca 2021 o 23:30

5€ - 8€

Srdečne vás pozývame na online prednášku Gaba Antala, s ktorým zistíte, či je India cestovateľský masochizmus, alebo krajina neobmedzených cestovateľských možností.

Keď som sa ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívim po štyroch mesiacoch na Islande, tak som si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde som vodu mohol piť priamo z vodopádu, som sa ocitol v Dillí, kde som pre smog slnko nevidel niekoľko dní. Porozprávam vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde oslovenie „Helou máj frend!“ naberá úplne iný význam ako hocikde inde vo svete, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete, kde indická siesta, je podstatne iná, ako tá španielska, a kde aj tofu môže chutiť ako jedlo. Predstavím vám mestá a púšte Radžastánu,  slumy a ľudí  Maháraštry, pláže Goi, historické obydlia Karnataky a kanále úžasnej Keraly. No a nevynecháme ani zatiaľ neobjavený raj na zemi – Andamanské ostrovy. Pripútajte sa, bude to jazda! 🙂

 

Prezentácia bude online v pondelok, stredu od 18:00 do ďalšieho rána a v sobotu a nedeľu po celý deň.

Dĺžka prednášky: 79 minút.

Zároveň, ak ste nestíhali začiatkom februára, dávame do ponuky na tento týždeň aj Gabovu prednášku o Magickom Islande, ktorá je jedna z našich najlepších prednášok v histórii nášho festivalu.

Podrobnejší popis prednášky nájdeš na tomto odkaze  a jej predaj je na tejto stránke celkom dole s ostatnými vstupenkami. Taktiež ponúkame výhodnejšiu cenu pri zakúpení oboch Gabových prednášok.

Ako bude fungovať online prednáška? Čítajte pozorne ?

  • Po úspešnej kúpe vstupenky uvidíte, že súčasťou kúpy je dokument. V ňom link na stránku, kde 5-10 minút pred časom premietania (teda medzi 17:50-18:00) dopíšeme heslo, vďaka ktorému otvoríte video. Tento link si uložte a potom, kedykoľvek po 18:00 sa môžete pripojiť a pozerať. Ak nestíhate byť načas za počítačom, nevadí. Prezentácia bude online až do doby, ako je uvedené na stránke podujatia.
  • Kód a prístupové údaje vám prídu aj emailom. V emaile ich nájdete na tomto mieste.
  • Pre ľahšiu orientáciu sme pre vás pripravili aj videonávod, kde nájdete inštrukcie. Ak by vám čokoľvek nešlo, píšte nám prosím na info@cestounecestou.sk.
  • Videá máme zatiaľ natočené v predstihu a prístup k nim bude kedykoľvek počas stanovenej doby. Počas celého týždňa môžete písať otázky pre prezentujúceho. Odpovede prezentujúcich Vám zašleme po ich zodpovedaní, či už vo forme textu, audio alebo video súboru (link na kladenie otázok nájdete spolu s linkom pre video).

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
1. marca 2021 o 18:00
Koniec:
7. marca 2021 o 23:30
Cena:
5€ - 8€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Online prednáška

Organizátor

OZ Cestou necestou