Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

EXTRA – Ako mi cestovanie zmenilo život

12. novembra 2018 o 19:00 - 21:30

5€ - 6€

Špeciálne bonusové premietanie po 3-dňovom cestovateľskom festivale Cestou necestou. Predstavia sa naši dvaja dlhoroční prezentujúci, ktorým cestovanie zmenilo život, no každému iným spôsobom! AKO? Potulky svetom menia pohľad na svet, zažiješ veci, o ktorých si si nemyslel, že existujú a stretneš mnoho… Viac sa dozvieš v ich zaujímavých spovediach.

Program

19:00 Marta Rajková – Ako mi 10 dní meditácie zmenilo život

Viete si predstaviť desať dní v budhistickom kláštore bez rečí, bez kontaktu s vonkajším svetom, bez telefónu, internetu a počítača? Iba meditácie a učenia každý Boží (alebo Budhov?) deň?
Nič lepšie, ako boli kurzy v nepálskom kláštore Kopan a indickom meditačnom centre Tushita, som si nemohla dopriať. Zmenili mi život. Vlastne, najradšej by som tam vysedávala a meditovala stále. Ale skutočnou výzvou je uplatniť to všetko tu dole, medzi ľuďmi, vzťahmi, radosťami aj starosťami každodenného života.
Ako to na meditačnom kurze vyzerá? Čo všetko mi to dalo? Čo je to šťastie a ako ho dosiahnuť? Ako sa dá účinne pracovať s emóciami, ako je hnev, žiarlivosť, pripútanosť k veciam či osobám?
Odpoviem nielen na tieto otázky, ale budem rada, ak sa budete pýtať najmä vy mňa. Čím viac sa zapojíte, tým hodnotnejšia bude táto beseda pre nás všetkých.

facebook

20:10 – 20:20 prestávka

20:30 Michal Tlelka – 25 šialených cesto-zážitkov, ktoré mi zmenili život

Baví ma žiť bláznivý život. Cestovať bez akéhokoľvek plánu, organizovania a zažívať pritom divoké zážitky. Takéto cestovanie často prináša nezvyčajné, šialené okamihy. Práve o nich Vám skúsim aj porozprávať na tejto prednáške. Môžete sa tešiť na 25 neobyčajných zážitkov. Od Južnej Ameriky, cez vysoké hory Álp, Kaukazu a Pamíru až po divokú a nespútanú Kamčatku.
Bude to šialené ako celý môj život…

facebook

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
12. novembra 2018
Čas:
19:00 - 21:30
Cena:
5€ - 6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafe Nervosa
Zámocká 30
Bratislava, 81101 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map