Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestami necestami #42 – India a Južná Amerika

2. marca 2020 o 18:00 - 20:30

6€

Prezradíme ako sa cestuje po Indii a nádherných Andamanských ostrovoch a Mili nám prerozpráva svoje zážitky sólo cestovateľky z 8 mesačnej cesty po Južnej Amerike.

Program
Gabo India

18:00 Gabo Antal – Čarovná India – cestovateľský masochizmus alebo dokonalá destinácia?!

Keď som sa ako fotograf rozhodoval, ktorú krajinu navštívim po troch mesiacoch na Islande, tak som si väčší kontrast nemohol ani vybrať. Z nádhernej prírody Islandu, kde som vodu mohol piť priamo z vodopádu, som sa ocitol v Dillí, kde som pre smog slnko nevidel niekoľko dní. Porozprávam vám o svojej šesťtýždennej ceste bláznivou Indiou, kde oslovenie „Helou máj frend!“ naberá úplne iný význam ako hocikde inde vo svete, kde vlakom prejdete za 2 eurá 900 kilometrov a nikdy na tú jazdu nezabudnete a kde aj tofu môže chutiť ako jedlo. Predstavím vám mestá Radžastánu, pláže Goi, kanále úžasnej Keraly a navštívime aj zatiaľ neobjavený raj na zemi – Andamanské ostrovy.
19:00 – 19:20 prestávka

19:20 Miladka Konečná – Sama naprieč Južnou Amerikou

8 mesiacov, 7 krajín, zhruba 14 000 km precestovaných v autobusoch, 27 couchsurfing hosťujúcich a stovky úžasných a večne vysmiatych miestnych ľudí. Porozprávam vám o čare Karibiku, kolumbijskom (aj peruánskom) Machu Picchu, o dobrodružstvách v ekvádorskej Amazónii, o sandboardingu na peruánskom piesku, o tom, ako som zápasila s nadmorskou výškou v Bolívii, ako aj o nehodách, ktoré sa mi prihodili takmer v každej krajine. No a v neposlednom rade vám vyrozprávam, ako som sama žena precestovala Južnú Ameriku prevažne vďaka couchurfingu a prespávala u miestnych, úplne neznámych ľudí.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
2. marca 2020
Čas:
18:00 - 20:30
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafe Nervosa
Zámocká 30
Bratislava, 81101 Slovakia (Slovak Republic)

Organizátor

OZ Cestou necestou
Menu