Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestami necestami #25 – Vietnam a Laos (Bratislava)

27. februára 2018 o 19:00 - 22:00

5€ - 6€

Pravidelné 25. pokračovanie prezentácií Cestami necestami Vás v Kafe Nervosa tentokrát zavedie do Juhovýchodnej Ázie.

Spolu s Lukášom Lajgutom sa vyberieme do tohto obľúbeného tropického kúta sveta. Navštívime krajiny Vietnam a Laos. Lukáš zanechal svoje zamestnanie a život na Slovensku a presťahoval sa pracovať na Nový Zéland. Cestou domov sa rozhodol, že precestuje Áziu a zamiloval sa do nej. Vyrástol v ňom cestovateľ.

O Lukášovi: Človiečik, ktorý sa po 30-tke rozhodol opustiť prácu, prenajal byt a odišiel na skusy do sveta, konkrétne na Nový Zéland. Aj napriek krásam a možnosti ostať v tejto ostrovnej krajine, sa rozhodol vrátiť späť… no ešte pred tým navštíviť Áziu. Týmto rozhodnutím otvoril dvere a prepadol novej vášni… cestovaniu.

Program

19:10 Lukáš Lajgut – Vietnam

V rytme hudby socializmu do krajiny plnej kapitalizmu. Aj taký je Vietnam, krajina, ktorú rok čo rok navštevuje stále viac turistov, no aj napriek tomu má ešte veľa skrytých pokladov.

20:10 – 20:25 prestávka

20:25 Lukáš Lajgut – Laos

Jedna z krajín, ktoré som absolvoval počas 5 mesiacov strávených v Juhovýchodnej Ázii. Možno chudobná krajina na veľké ťaháky kultúry, histórie a prírody než okolité krajiny, ale určite dostatočne zaujímavá aj pre sólo cestovateľa.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
27. februára 2018
Čas:
19:00 - 22:00
Cena:
5€ - 6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Kafe Nervosa
Zámocká 30
Bratislava, 81101 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map