Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Cestovateľský festival Cestou necestou v Banskej Bystrici

13. júna 2018 o 17:45 - 21:45

6€

Letné vydanie cestovateľského festivalu Cestou necestou v bystrickej Záhrade CNK.

Tešiť sa môžeš na transibírsku magistrálu a autentické Rusko, prvého Slováka, ktorý zdolal unikátny 4000km „Pacific Crest Trail“ z Mexika do Kanady, zavítame aj do krajiny mnohých tvárí  – Panamy a zalietame si na WorkShope AKROJOGY.

Program

17:45 Lenka Siváková – 1000 km od Moskvy a ďalej

Lenku teší, keď je prostredie plné kontrastov a kultúrne rozdiely citeľné. Precestovala vyspelý západ, ale za najkrajší považuje tradičný východ. Spoznávanie je dlhodobý proces a preto sa Lenka rozhodla stráviť 9 mesiacov učením angličtiny v malom meste uprostred Ruskej tajgy, kde zima trvá pol roka a cesta do najbližšieho veľkomesta 14 hodín. Ako sa žije v skutočnom Rusku a ako prejsť Transibírsku magistrálu čo najlepšie a lacno sa dozviete na jej prednáške.

web

18:45 – 19:10 prestávka

19:10 Michal Hertlík – Panama

Cestovateľská prezentácia o krajine mnohých tvárí. Množstvo prírodných krás, malebné miesta, nádych exotiky, nečakané dobrodružstvá, mix všetkých kultúr, indiánske kmene, panenská príroda a tropický dažďový prales. Určite Vás nadchla aspoň jedna z týchto vecí, tak príďte na prednášku o tejto stredoamerickej perle a dozviete sa omnoho viac od cestovateľa a fotografa Michala Hertlíka, ktorý sprevádza aj pre CK Victory travel.

facebook

20:10 – 20:30 prestávka

20:30 Miloslav Daníšek – “PACIFIC CREST TRAIL 2017”

4.260km pešo z Mexika do Kanady, california-oregon-washington, 174 dní, okolo 5 mil. krokov, 4 páry topánok, -15 až +42C, aj zubná kefka je príliš tažká, piesok, ľad, oheň, komáre… bolesť, strach, eufória, depresia, radosť, osamelosť, slzy, smrť, brufen, rešpekt … “do you love your tent” ?” Hiker-box, trail-magic, trail-angels, trail family, st. mcdonald” … 1. Slovák v histórii, Pavel & Milo – Frýdek-Místek & Žilina…

WorkShop AKROJOGY

Akrojoga v sebe prepája hlbšie vnímanie vďaka joge, hravosť a energiu akrobacie, komunikáciu pohybom a liečivý dotyk terapeutických masáží. Počas prestávok alebo aj mimo nich sa môžete prísť ponaťahovať vonku na tráve a vidieť, vyskúšať, naučiť sa aké to je lietať a zdvíhať druhú osobu do vzduchu bezpečne, s dôverou a hravo.

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Dátum:
13. júna 2018
Čas:
17:45 - 21:45
Cena:
6€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Záhrada CNK
Námestie SNP 16
Banská Bystrica, 97401 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Menu