Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

3D cestovateľský festival v Bratislave

29. novembra 2018 o 19:00 - 3. decembra 2018 o 22:00

7€ - 15€

Srdečne Vás pozývame na prvý 3D cestovateľský festival, ktorý bude rozdelený na dva komorné večery. S 3D okuliarmi na očiach uvidíte prezentácie o Indii, presunieme sa za polárny kruh, do jaskýň a vystúpime aj nad 8000 metrové hory.

Prvý večer v Mliečaku (29. novembra) už je za nami (z webu sme pre ľahší prehľad stiahli a po podujatí ho opäť pridáme), druhý sa koná 3. decembra v Luna bare v hoteli Kyjev. Jeho program nájdete nižšie.

19:10 Honza „Tráva“ Trávníček – Krátky 3D dokument o Himalájach

Honza „Tráva“ Trávníček jeden z nejzkušenějších současných himalájských českých lezců vás zavede na nejvyšší vrcholy Himálají – do Nepálu a Tibetu.
Manáslu 8163 m.n.m (2016) – osmá nejvyšší, Nepálská hora duchovna.
Cho Oyu 8201 m.n.m. (2017) – šestá nejvyšší – Tibetská tyrkysová bohyně a výstup na ni se slepým horolezcem Honzou Říhou.
Pět výstupů na vrcholy „osem“ včetně dvou nejtěžších: Annapurny a K2

19:20 Marek Audy – Jaskyne sveta

Jeskyňář Marek Audy s vámi sestoupí do tajemných hlubin podzemí, tam, kde lidská noha dosud nestála. Můžete obdivovat kamennou krásu tvořenou v temnotě po miliony let. Vše unikátní světové objevy českých jeskyňářů.
Pískovcové jeskyně na stolových horách Venezuely.
(včetně historicky prvního českého 3D dokumentárního filmu:
Domino – hra v podkroví ztraceného světa)
Solné jeskyně na íránském pobřeží Perského zálivu.
Uvidíte i snímky z nejdelší jeskyně ČR, lávových a ledovcových jeskyní na Islandu.

Zmena programu!

Milí naši diváci,

vieme, že už sa veľmi tešíte na 3D premietanie 3.12. v Luna bare.

Avšak jedného z prezentujúcich, úspešného českého cestovateľa a horolezca Honzu Trávu Trávníčka, čaká veľmi vážna operácia, ktorej náhly termín mu zabráni prísť k nám do Bratislavy. Nechal vás všetkých pozdravovať a je mu to veľmi ľúto. No my chápeme, že zdravie je na prvom mieste a želáme mu, nech náročný zákrok dobre dopadne a hlavne pomôže.

V pondelok si premietneme Honzov krátky film v 3D o Himalájach a Marek predĺži svoju prezentáciu s diskusiou (tak ako je uvedené vyššie). V 3D vám ukáže fotografie zo všetkých typov jaskýň: lápenec, láva, soľ, pieskovec, a má pre vás pripravené aj niečo navyše. Bude to určite výnimočný zážitok aj napriek zmene programu.
Navyše:
1) S Honzom sme sa dohodli, že posunie svoj odchod do Nepálu a príde do Bratislavy na festivale Cestou necestou 8.-10.3. So vstupenkou na 3D premietanie v Luna bare budete mať vstup na jeho prezentáciu zdarma! Premietanie v marci bude v 2D, teda normálna prezentácia bez 3D okuliarov. Preto ak radi uvidíte Himaláje z iného rozmeru, oplatí sa prísť aj pondelok do Luna baru :). Isto sa vám bude páčiť :).
2) A ak by ste radi boli počas celého dňa počas 3 dňového festiuvlau, keď Honza bude prezenovať, získate 50% zľavu na tento deň (ešte upresníme, kedy presne príde).
Táto ponuka platí pre všetkých. Aj pre ľudí, ktorí si kúpia vstupenku na mieste a pri vstupe nám dajú svoj email (aby sme im poslali neskôr viac infomácii).

Ďakujeme za porozumenie a pozitívnu energiu pre Honzu.

Michal Knitl
OZ Cestou necestou

Vstupenky

Tickets are not available as this udalosť has passed.

Podrobnosti

Začiatok:
29. novembra 2018 o 19:00
Koniec:
3. decembra 2018 o 22:00
Cena:
7€ - 15€
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

29.11. Mliečak / 3.12. Luna Bar
Mliečak (z boku Crown Plaza) / Luna Bar (z boku z hotela Kyjev)