Internetový obchod Cestou necestou

Stránka špeciálne pre cestovateľov. Nájdete tu prezentácie a cestopisy organizátora festivalu, cestopisy našich prezentujúcich, ale aj tipy na zaujímave cestovateľské knihy slovenských, českých, ale i zahraničných autorov. Postupne budeme ponuku rozširovať. Vstupenky na podujatia nájdete priamo na stránke konkrétneho podujatia.

Kúpou väčšiny produktov (po kliknutí na produkt z našej stránky) podporujete malou alebo väčšou mierou OZ Cestou necestou. Ďakujeme!

Pre našich divákov a fanúšikov

Tlačené cestopisy Michala Knitla

Ak by nebolo prvého cestopisu “Na juhoamerickej vlne”, ktovie, či by vôbec existoval festival a OZ Cestou necestou (článok o histórii). Po vydaní cestopisu som urobil jednu prezentáciu a myslel som si, že sa kniha bude predávať sama. Rýchlo som pochopil, že to také jednoduché nebude. A tak som začal prezentovať. V priebehu rokov 2010 – 2011 som absolvoval vyše 70 prezentácií po celom Slovensku. Prezentácie boli zadarmo a iba som predával cestopisy. Niekedy sa však stalo aj to, že som urobil prezentáciu a nepredal sa žiadny.

Počas cesty v Ázii (2011 – 2012) som mal nápad, že by som urobil jeden večer prezentáciu spolu s priateľmi, ktorí navštívili tie isté krajiny. A každý by porozprával o niektorej z krajín, ktoré som navštívil. Veľa ľudí prejavilo záujem podeliť sa o svoje zážitky, a tak vznikla trojdňová akcia (15. – 17. 3. 2013), na ktorú prišlo viac ako 600 ľudí. Odvtedy som začal organizovať podujatia s viacerými prezentáciami počas dňa. A napísal som ďalšie cestopisy. Prezentácie sú buď s textom pod fotografiami, alebo nahovorené.

Ebooky Michala Knitla

Prezentácie a know-how Michala Knitla

Cestopisy a publikácie našich prezentujúcich na iných weboch

Odporúčame od slovenských a českých autorov

Odporúčame od zahraničných autorov

Menu