Tešíme sa z nášho nového stanu!

Hoci podujatí v letných mesiacoch nemáme až tak veľa, toto obdobie nie je pre nás čas oddychu. Či už na trailoch vo svete, za hľadáčikom fotoaparátu na najskvostnejších miestach, alebo v sedle motorky brázdiac cesty kade-tade. Naviac sa už dlhšie zúčastňujeme aj na viacerých podujatiach po Slovensku, kde by sme radi prezentovali našu filozofiu cestovania, predstavili náš festival, pracovali s verejnosťou a rovnako tak zorganizovali celoslovenské podujatie s našimi neoceniteľnými dobrovolníkmi.

Keďže pravidelne hľadáme partnerov, ktorí nám pomôžu s financovaním nákladov, tešíme sa z novej spolupráce so spoločnosťou Expodom.sk, ktorá ponúka rýchlorozkladacie nožnicové stany. Chalanom sme vďační za sponzorský dar, ktorý využijeme nielen v rámci nášho  festivalu, ale aj počas rôznych outdoorových aktivít, či teambuildingov.

Veľmi sa tešíme a veríme, že už čoskoro vám oznámime prvé miesto, kde sa spoločne stretneme pod strechou nového stanu ?.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu