Michal Foltýn a Lucia Foltýnová – Madagaskar, za lemurmi na vlastnú päsť.

Aké je to cestovať po Madagaskare na vlastnú päsť? Ocitnúť sa ďaleko od miest v strede džungle s domácimi, ktorí vám nerozumejú ani slovo? Prežite s nami znova tri dobrodružné týždne na ostrove, ktorý v sebe skrýva stále nedotknuté zákutia, neuveriteľnú faunu a flóru, magické baobaby, prítulné lemury a najusmiatejších ľudí. Nečakajte vylihovanie na pláži, za to trošku adrenalínu, trošku dobrodružstva, zmeny plánov, domácich „banditov“, veľa zlých ciest no ešte viac šťastných ľudí, dych vyrážajúcich západov slnka, tancujúcich detí, vynikajúce jedlo a nezabudnuteľné zážitky. A samozrejme, tipy, ako naplánovať cestovanie po Madagaskare a nezblázniť sa. ?

P.S.: Mala to byť svadobná cesta…a bola to veru CESTA! ?

Prezentácia je súčasťou 14. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. novembra 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu