Bara Líška – Čo nás učí cestovanie s deťmi aneb svetom s deťmi v prevahe

Prvé krôčiky na Fiji, prvé plávanie na Islande, prvá pizza v Taliansku. Ale aj kojenie na schodoch kostola, prebaľovanie na kapote auta, plač v múzeu. S deťmi je naše cestovanie intenzívnejšie, pomalšie a otvorenejšie miestnym. Našli sme odvahu nečakať kým deti vyrastú. Sme vďační za každý šťastný návrat. Nerozhodí nás rozhodený režim. Robí nám radosť byť spolu na cestách. S trojročným synom a ročnými dvojičkami sme už precestovali kus sveta od Mexika po Nový Zéland, a radi sa podelíme aké to je cestovať, keď sú deti v prevahe.

 

Bára a Marek Líškovi. Dobrodružná česko-slovenská rodinka s tromi deťmi – 4 ročným Patrikom a 1,5 ročnými dvojičkami Lily a Niky. Po prvej ceste autom do Španielska a Portugalska nasledoval mimo iné Island, treky v Alpách a Tatrách, Austrálie. A po narodení dvojičiek sa cestovania nevzdali, ale vydali sa do Mexika, na Nový Zéland a Fiji, alebo do Kanady.

Prezentácia je súčasťou 14. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. novembra 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu