Peter Gregor – Ako sa zachovať v krízových situáciách

Stretli ste sa pri cestovaní s nebezpečnými situáciami? Určite áno. Pamätáte si ako ste sa zachovali? Zamrzli ste, utiekli alebo zareagovali neprimerane? Čo robiť, ak stojíte zoči voči bande mladých palestínskych chlapcov, ktorí sú pripravení ukameňovať každého cudzinca, čo prejde okolo? Ako sa zachovať, keď vás kontroluje tajná polícia Hizballáhu? Čo robiť, ak sa niekomu nepáčite a chystá sa na vás fyzicky zaútočiť? To všetko si povieme na workshope, ktorý ste ešte určite nezažili. Pomôžem vám konfrontovať sa s konfliktnými situáciami. Navštívil som Irak, Afganistan, či Somálsko a nie všade ma vítali s úsmevom. Príďte, teším sa na vás.

Prezentácia je súčasťou 14. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. novembra 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu