Nikol Neštická – 10 mesiacov na Bali

Mnohí Bali milujú a mnohí zase tvrdia, že je to už len ostrov preplnený turizmom. Tak kde je pravda? Pozrite sa tentokrát na Bali úplne inak ako doteraz. Očami digitálnej nomádky, ktorá si ho vybrala za svoj prechodný domov na 10 krásnych mesiacov.

Dozviete sa, kam určite ísť, čoho sa rozhodne vyvarovať, kde všade čakajú turistické pasce a kde nájdete pravú neporušenú esenciu Bali. A samozrejme, ako ísť low-cost a pritom sa o nič neukrátiť. 🙂

A ak máte akékoľvek otázky, Nikol Vám ich rada zodpovie v diskusii po prednáške.

Top zážitky: surfovanie na Lomboku, hodinové vypočúvanie na letisku v Singapure, zemetrasenie na vlastnej koži

Nikol (26) už odmala robila scény, keď sa vracala domov z dovolenky pri mori. A prisahala si, že raz ju nikto nebude nútiť vrátiť sa niekam, kde nie je oceán. Tak sa stalo, zbalila si svoje saky-paky a odišla na Bali. A teraz sa na chvíľu vrátila, aby vám o svojich cestách porozprávala.

Prezentácia je súčasťou 13. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. marca 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu