Zuzana Rabatinová – Sama z Gruzínska do Indie po zemi

O tom, ako som sa naučila cestovať sama alebo ako som sa ocitla v gruzínskych horách takmer bez peňazí a spala pod širákom, cestovala po Iráne s Iráncami, prešla jednou z najnebezpečnejších pozemských hraníc do Pakistanu a stopom dorazila do Indie.

Top zážitok: Prechod cez hranicu z Iránu do Pakistanu zahrňoval dvojdňový policajný eskort cez púšť (600 km). Prvý deň sme striedali autá a policajtov asi každých 70 km a druhý deň sme ich menili ako ponožky takmer každé 3 kilometre.

Zuzana je študentkou 2. ročníka medicíny v Prahe a toto bola zatiaľ jej prvá skúsenosť s dlhodobejším cestovaním za hranice Európy. Popri škole sa vo voľnom čase odreaguváva plávaním, parkurom a turistikou.

Prezentácia je súčasťou 13. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. marca 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu