Výstup na Mt. Blanc

Predstavujeme Vám expedíciu prihlásenú do Expedičného fondu v roku 2019. Aj Vy môžete pomôcť a podporiť dobrodruhov, aby si splnili svoje sny.

Víťazoslav Chrappa

Naša expedícia je okrem samotného výstupu na horu a krásnych trekov počas nej, výnimočná tým, že ideme z nej nakrútiť ďalší diel relácie Stvorení pre šport pre RTVS. Vysielame tam od mája 2018. Spolu s profesionálnymi horskými vodcami chceme ľuďom ukázať, ako výstup prebieha s potrebným horolezeckým vybavením a hlavne bezpečne. Sledovanosť relácie je okolo 100 tisíc divákov, takže by to mohlo mať dobrý ohlas v SR.

Jedinečnosť expedície: Spojenie sily hory a veľkého kamarátstva.

Termín expedície: September 2019

Dĺžka expedície: 8 dní

Plánované krajiny: Taliansko a Francúzsko

Predošlé skúsenosti s cestovaním, odkazy na blogy, stránky alebo reportáže:  Mám bohaté skúsenosti s cestovaním: Peru, Ekvádor, Nepál – Anapurna trek, Osetsko – Kaukat a mnoho ďalších. Tu je časť linkov na reláciu, kde sme v zahraničí nakrúcali – RTVS, YouTube

Web

Počet ľudí: 7

Rozpočet: 400 € na osobu

 

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu