Šimon Kern – Burning Man 2017 – z Montrealu až k Lake Tahoe

V roku 2017 som sedel na chate v Tatrách a prišiel mi mail, že som dostal tiket na Burning Man. Bolo to necelé dva týždne pred začiatkom. Zbalil som teda švestky a letel do Montrealu, kde som mal následne bývať, spolčil sa s random ľuďmi, nasadol do auta a prešiel 4500 km cez celý kontinent až do Black Rock City. Čo sa odohrávalo potom…

Dizajnér, umelec, cestovateľ, kuchár, jogín, človek, čo sa snaží prijať každé pozvanie… aj keď asi nežijeme len raz… no v tomto tele určite áno, takže čo iné ostáva, ako ísť do každej blbosti, čo ti napadne? Keď povieš nie, tak už možno takúto ponuku nikdy viacej nedostaneš… a preto som tam, kde som, ošľahaný vetrom, pieskom, vlnami a slnkom… s úsmevom.

Prezentácia je súčasťou 13. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. marca 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu