Andrej Horváth – Senegal a Gambia

Pelikány v Senegale nazývajú Michael Jackson. Najprv im totiž narastie čierne perie a až neskôr sa zafarbí na bielo. Pozrieme sa do národného parku, kde tieto operence žijú v tisícoch. Okrem toho tiež navštívime primitívne národy v hlinených domčekoch, legendárny otrokársky ostrov Gore a odskočíme si aj do susednej Gambie. Obe krajiny sú ideálnou vstupnou bránou na čierny kontinent.

Andrej Horváth pracuje ako televízny redaktor. O svojich cestách pravidelne píše do domácich a zahraničných časopisov. V televízii boli odvysielané viaceré jeho dokumenty, napríklad o Mjanmarsku, Ománe, Mongolsku, Senegale, Tunisku či Kryme. Okrem toho sa venuje thajskému boxu a háčkovaniu.

Prezentácia je súčasťou 13. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 8. – 10. marca 2019. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu