Veronika Šebová a Martin Grman – Od Galapág po Patagóniu, 7 mesačná cesta naprieč Južnou Amerikou

Cestovateľský projekt Slovenského páru, ktorí sa rozhodol zanechať kariéru a pohodlný život v Austrálii. Namiesto usadenia sa a robenia toho, čo sa od nich očakáva sa zbláznili a vydali na cestu okolo sveta. Preto si hovoria MatoVeve have gone mad.

Možno predali auto aby sa dostali do raja na zemi. Možno predali všetok nábytok aby si užili večeru u najlepšej kuchárky sveta.
A možno začali po 10 rokoch opäť stopovať aby sa im vrátila viera v ľudstvo. Ale s istotou vedia povedať, že to celé stálo zato (aj tá prípadná kariérna samovražda)
Cestovateľská videoprojekcia uleteného páru vtipne opisuje ich najväčšie zážitky z Južnej Ameriky a zďaleka nejde iba o hlavné turistické atrakcie.

facebook

Prezentácia je súčasťou 12. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 9. – 11. novembra 2018. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu