Bratislava – Čierna Hora na bicykloch: Láska Hory prenáša

Láska hory prenáša, alebo ako sa hovorí, za všetkým hľadaj ženu. Nebolo tomu ináč ani v tomto prípade, kedy sa chalani po minuloročnej ceste do Ríma, vybrali tentoraz na bicykloch do Čiernej Hory. 

Počas 6 dní strávených v sedle prešli dokopy 818,18 km. Pôvodná trasa, ktorá bola plánovaná s cieľom doraziť do Estónska, a ktorej dĺžka bola odhadovaná na 2000 km, bola takmer na poslednú chvíľu zmenená, a to z jediného dôvodu. Stráviť posledné pokojné chvíle s priateľkou, skôr než odíde za štúdiom do zahraničia. 

Trasa viedla priamočiaro cez Maďarsko do Chorvátska, do Zadaru, odkiaľ pokračovala popri mori až do samotnej Čiernej Hory. 

Ich každodenné problémy, zážitky a mladícku roztopašnosť zachytáva kratší dokument, ktorý pomaly dotvára mozaiku ich putovania na dvoch kolesách.

, , , , , ,

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu