Anna Maršová – Naprieč Barmou v dažďovej sezóne

Barma je často označovaná za krajinu úsmevov, zlata a buddhizmu, prirovnávaná je k susednému Thajsku pred dvadsiatimi rokmi, teda v časoch, keď ešte nebolo preplnené turistami. V Barme ich dnes mnoho nestretnete, problém bude aj s angličtinou domácich, ťažko sa tu dostanete k inej strave ako tej tradičnej, mjanmarskej – ale o to bude váš zážitok z cestovania naprieč ňou silnejší! V našich končinách túto prekrásnu a exotickú krajinu vnímame, bohužiaľ, väčšinou len „vďaka“ konfliktom a nešťastnej politickej situácii – my sme sa však nenechali odradiť a stálo to za to. 🙂

Anna Maršová – 29 rokov, pochádzajúca z Bratislavy. Študovala interkultúrnu komunikáciu, pracuje v cestovnom ruchu (pri zdroji 🙂 ). Cestovanie je pre ňu oslobodzujúce, túžba cestovať jej pomohla prekonať fóbiu z lietania 🙂 , miluje každú príležitosť stretnúť a zoznámiť sa s novými ľuďmi. Jej najväčšou záľubou je vytváranie nových itinerárov a cestovateľských plánov, joga, party alebo posedenie pri kávičke a dobrom víne s priateľmi.

Prezentácia je súčasťou 11. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 9. – 11. marca 2018. Zobraziť celý program.