Anna Maršová – Naprieč Barmou v dažďovej sezóne

Barma je často označovaná za krajinu úsmevov, zlata a buddhizmu, prirovnávaná je k susednému Thajsku pred dvadsiatimi rokmi, teda v časoch, keď ešte nebolo preplnené turistami. V Barme ich dnes mnoho nestretnete, problém bude aj s angličtinou domácich, ťažko sa tu dostanete k inej strave ako tej tradičnej, mjanmarskej – ale o to bude váš zážitok z cestovania naprieč ňou silnejší! V našich končinách túto prekrásnu a exotickú krajinu vnímame, bohužiaľ, väčšinou len „vďaka“ konfliktom a nešťastnej politickej situácii – my sme sa však nenechali odradiť a stálo to za to. 🙂

Anna Maršová – 29 rokov, pochádzajúca z Bratislavy. Študovala interkultúrnu komunikáciu, pracuje v cestovnom ruchu (pri zdroji 🙂 ). Cestovanie je pre ňu oslobodzujúce, túžba cestovať jej pomohla prekonať fóbiu z lietania 🙂 , miluje každú príležitosť stretnúť a zoznámiť sa s novými ľuďmi. Jej najväčšou záľubou je vytváranie nových itinerárov a cestovateľských plánov, joga, party alebo posedenie pri kávičke a dobrom víne s priateľmi.

Prezentácia je súčasťou 11. cestovateľského festivalu Cestou necestou v Bratislave 9. – 11. marca 2018. Zobraziť celý program.

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Neboli nájdené žiadne výsledky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu