Ako sa učiť jazyky pomocou cestovania – Lýdia Machová

Cestovanie je samo o sebe skvelé, ale dá sa spojiť s niečím ešte užitočnejším: s učením sa jazykov. Len tým, že ste v nejakej krajine, sa jazyk na vás nikdy nenalepí. Ak sa však vyberiete do zahraničia už s istými znalosťami v danom jazyku, a cestu si naplánujete tak, aby ste si na nej jazyk čo najefektívnejšie zlepšili, to je už iná vec. Jazyková mentorka Lýdia vám porozpráva o svojich troch cestách, ktoré podnikla špeciálne so zameraním sa na zlepšenie francúzštiny a ruštiny, ale aj o iných cestách, na ktorých si precvičovala angličtinu, nemčinu, španielčinu a poľštinu. Prezradí vám, ako si zabezpečíte maximum kontaktu s jazykom a ako nájdete možnosti rozprávať na jazykovom výlete čo najviac. Zabudnite na drahé jazykové kurzy v zahraničí – takýmto spôsobom si naplánujete ten najlepší kurz, ktorý bude pre vás zážitkom na celý život.

Putovný festival Cestou necestou – jeseň 2016, Bratislava 04.11. – 06.11.2016
Prezentácia Lýdie Machovej “Ako sa učiť jazyky pomocou cestovania” z druhého dňa festivalu (05.11.2016), v DK Ružinov v Bratislave.

, , , , ,

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu