Praktické tipy na cestovanie cez Couchsurfing – Lýdia Machová

Počuli ste už veľa o Couchsurfingu (systém hosťovania cestovateľov zadarmo u seba doma), ale nemáte vlastné skúsenosti a neviete, ako na to? Máte už roky vytvorený profil, ale nikdy sa vám nepodarilo nájsť hostiteľa v mestách, do ktorých ste sa vybrali? Možno to nie je preto, že “Couchsurfing nefunguje”, ale skrátka len neviete, ako na to. Skúsená couchsurferka Lýdia vám prostredníctvom veľmi konkrétnych tipov prezradí, o čo v celom Couchsurfingu ide, ako nájsť tých správnych ľudí, s ktorými si budete rozumieť, ako cestovať bezpečne (obzvlášť ženy, ktoré cestujú samé), a ako môžete z tohto spôsobu cestovania získať oveľa viac než len bezplatný nocľah.

Putovný festival Cestou necestou – jeseň 2015, Bratislava 06.11. – 08.11.2015
Prezentácia Lýdie Machovej “Praktické tipy na cestovanie cez Couchsurfing” z tretieho dňa festivalu (08.11.2015), v DK Ružinov v Bratislave.

, , , ,

Chceš dostávať informácie o pripravovaných podujatiach emailom?

Pridaj sa k tisícom dobrodruhov, ktorí pravidelne dostávajú čerstvé informácie priamo do svojej emailovej schránky. Buď medzi prvými, ktorí sa dozvedia o pripravovaných podujatiach, zaujímavých článkoch a radách i tipoch na cestu.

1 komentár. Pridať nový

  • Janka Liptáková
    21. apríla 2016 2:42

    výborné video. Lýdia je veľmi charizmatická a vierohodná. ja som zatiaĺ couchsurfing moc “nerozbehla”, ale určite verím, že aj na Slovensku má táto stratégia a technika veľký potenciál. držím palce tomuto portálu a určite budem aj naďalej zdieĺať články odtiaľto

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.
You need to agree with the terms to proceed

Menu